בית הלוחם ירושלים
  I   קצת עלינו  I   טיפולים  I   אגף חברה ותרבות  I   אגף ספורט  I   פורום צעירים  I   שעות פעילות  I   לוח אירועים  I   טלפונים  I   מפת הגעה  I  

    לוח הודעותיומן אירועים       מצטרפים לחברים בפייסבוק

אלבומי תמונות         ארכיון וידאו

    כללי
   דבר מנהל הבית
   הנהלת הבית
   יעדיים מרכזיים
   מסעדה ושירותי נוחות
   מחלקת חברים
   אגף אחזקה
   ספר טלפונים

חוברת החוגים         עיתון בית הלוחם
אגף תרבות
מופע וסרט  I  שבת תרבות  I  ותיקים  I  ילדים   I  חוגים
אירועים מרכזיים


חדשות בית הלוחם
4 November 2013
מכון הכושר החדש נפתח!
מכון כושר מפואר וחדיש, המצויד במיטב מכשירי הכושר המתקדמים ביותר בארץ ובעולם, עומד לרשותכם. לרשות המתאמנים עומד צוות מקצועי ומיומן עם ניסיון רב, שיבנה תוכניות עבודה אישיות, תוך מעקב מקצועי צמוד לכל מתאמן.
קרא עוד >>>
28 August 2013
טורניר טניס
שחקן קבוצת הטניס של בית הלוחם, שמוליק דניאל, זכה במקום הראשון בדרג A . במסגרת הטורניר התמודד שמוליק עם שחקנים מכלל רחבי הארץ, יש לציין כי שמוליק חזר לשחק טניס רק לפני מס' חודשים לאחר היעדרות ממושכת.
קרא עוד >>>
28 August 2013
הרמת כח
ביום שישי ה 27.7.13- , התקיימה ליגה ארצית לנכים. התחרות מסכמת את שנת הפעילות בתחום הרמת כח. השתתפו שני מתחרים מבית הלוחם י-ם. בסיכום הנקודות הכללי של מחזורי הליגה, זכו אריאל ופולינה גם במקום הראשון הכללי – אלוף האלופים!
קרא עוד >>>
28 August 2013
מכבייה: חץ וקשת וטניס כסאות גלגלים
אבי בורובסקי זכה במקום השני במסגרת תחרויות חץ וקשת (קשתים בריאים) במקצים ל 18- מטר במשחקי המכבייה. אמיר לוי זכה במקום הראשון בזוגות במסגרת טניס שדה כסאות גלגלים, עם הטניסאי אדם קלרמן מאוסטרליה.התחרויות בטניס התקיימו במרכז הטניס בירושלים. המדליות לזוכים הוענקו על-ידי מנהל בית הלוחם י-ם מר הרצל מורד.
קרא עוד >>>
3 July 2013
אורות וצלילים – אירוע ארגוני במגדל דוד בירושלים
אירוע מרגש ומיוחד במינו, ביוזמת בית הלוחם ירושלים, התקיים השבוע (30/6) במגדל דוד בירושלים. מאות נכי צה"ל ובני משפחותיהם מכל רחבי הארץ, להקות המחול, המקהלות וחבורות הזמר של בתי הלוחם לקחו חלק באירוע המרגש. יו"ר ארגון נכי צה"ל, חיים בר, ציין את הפעילות הברוכה המתקיימת לאורך כל השנה בבתי הלוחם.
קרא עוד >>>
אגף ספורט
כושר גופני  I  ריקוד ותנועה  I  קבוצות  I  חוגים
אירועים מרכזייםהמידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. הגלישה באתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש באתר כפי שהם וכפי שיעודכנו מעת לעת. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה, ככל שניתנים, נועדו ליידוע החברים בלבד על הנעשה בארגון נכי צה"ל ובמוסדותיו, ואינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר החורג ממטרת האתר. בנוסף, יש לוודא מועדים ואירועים ישירות מול הגוף המארגן. לקבלת מידע מלא מטעם הארגון יש לפנות למשרדי מוסדות הארגון או מחוזותיו, לפי הענין.